Kwiaty i Ogród

Trawa z rolki Bielsko Biała. Jak szybko założyć trawnik?

Angielski trawnik to dla wielu osób niedościgniony wzór, jeśli chodzi o pielęgnację terenu. Dlatego też podejmują oni próby szybkiego założenia takiego trawnika za pomocą tradycyjnych sposobów. Jak wyglądają współczesne metody uzyskiwania trawnika i które z nich warto rzeczywiście warto jest wykorzystać?

Trawa z rolki Bielsko Biała

Standardowa metoda zakładania trawnika zakłada przede wszystkim dokładne wyrównanie terenu oraz użycie odpowiedniej mieszanki nasion. Decydując się na tego typu “naturalną” metodę można wybrać dowolne gatunki traw. Jednak dla wielu osób na tego typu trawnik trzeba czekać zdecydowanie zbyt długo. Jaka jest na to metoda?
Trawa z rolki Bielsko Biała to jedna z metod, która pozwala uzyskać doskonałej jakości trawnik już w kilka dni. Potrzeba jedynie wyrównanego terenu, aby uzyskać doskonały efekt. Choć trawnik tego typu jest droższy niż ten, który należy wysiać, to jednak już po paru dniach trawa ukorzenia się i możliwe jest pełne korzystanie z takiej nawierzchni. Dlatego też warto rozważyć takie rozwiązanie, zwłaszcza jeśli terenu jest niewiele, a efekt chce się uzyskać jak najszybciej.