Kwiaty i Ogród

Trawnik z rolki Białystok – trawa w rolkach. Jak szybko uzyskać piękną trawę?

Piękna i zielona trawa uznawana jest za element dekoracyjny każdego zadbanego ogrodu lub działki. Dlatego też wiele osób za punkt honoru zakłada sobie założenie idealnego angielskiego trawnika.

trawnik z rolki Białystok

Szybko może okazać się jednak, że oczekiwanie na wykiełkowanie, a potem właściwy wzrost trawy z nasion zajmuje zbyt wiele czasu. Rozwiązaniem może być trawnik z rolki Białystok.
W przeciwieństwie do standardowego trawnika, który wymaga wiele uwagi, zwłaszcza na początku, gotowe rolki trawy pozwalają na niemal natychmiastowe uzyskanie pożądanego efektu. Jedyne o czym trzeba pamiętać, to podlewanie nowej powierzchni. Poza tym jednak gotowy trawnik jest o wiele mniej wymagający od standardowego.

trawa w rolkach Białystok

Co należy zrobić, zanim zakupi się taki produkt jak trawa w rolkach Białystok? Przede wszystkim należy wybrać miejsce na trawnik oraz odpowiednio przygotować nawierzchnię. Istotne jest zwłaszcza to, aby nie było tam nierówności, które mogłyby utrudnić idealne położenie rolek. Jedyną wadą gotowego trawnika jest jego wyższa cena. Dużą zaletą natomiast możliwość nałożenia gotowej trawy praktycznie w każdym momencie, jeśli tylko pozwala na to temperatura.