Kwiaty i Ogród

Trawa w rolkach Legnica. Zakładanie nowego trawnika – jak przyspieszyć efekty?

Standardowe zakładanie nowego trawnika to zazwyczaj działanie, na którego efekty trzeba długo czekać. Wiele osób natomiast chciałoby móc pochwalić się rezultatami swojej pracy dość wcześnie. Czy istnieje możliwość przyspieszenia wzrostu posianej trawy, aby móc szybciej podziwiać piękny trawnik?

trawa w rolkach Legnica

Oczywiście wzrostu trawy nie da się przyspieszyć. Na szczęście jednak istnieje taki produkt jak trawa w rolkach Legnica. Choć ten sposób jest droższy niż standardowy, to jednak pozwala cieszyć się efektem praktycznie od razu. Jak działa trawa tego typu?
Wystarczy zakupić gotowe rolki trawy i rozłożyć je na wcześniej przygotowanym terenie. Podejmując się tego zadania samodzielnie należy pamiętać, że połączenia między pojedynczymi rolkami będą mniej widoczne, jeśli zastosuje się ich układanie na tak zwaną cegiełkę. Wtedy można liczyć na to, iż widoczne jeszcze łączenia szybko staną się mało dostrzegalne.
Decydując się na taki trawnik należy także pamiętać, że w początkowym etapie wymaga on częstego podlewania. Dlatego też decydując się na zakup trawy nie należy od razu decydować się na przykład na wyjazd.