Kwiaty i Ogród

Trawa z rolki Gdynia. Co warto wiedzieć o gotowych trawnikach?

Idealny trawnik to coś, co często wymaga cierpliwości. Piękne angielskie trawniki często były powodem do dumy. Niestety, próba otrzymania takiego samego efekty przy pomocy wybranej mieszanki nasion trawy nie musi skończyć się dobrze. Wiele osób zapomina o tym, że za pierwszym razem może być trudno uzyskać pożądany efekt. Czy istnieją szybsze metody założenia idealnego trawnika?

Trawa z rolki Gdynia

Trawa z rolki Gdynia to coś, co pozwala na szybkie uzyskanie doskonałej darni już po nałożeniu. Należy jednak pamiętać, że pomimo doskonałego wyglądu nie można początkowo narażać takiej trawy na uszkodzenia. To oznacza, że przez kilka tygodni nie należy używać jej w celach rekreacyjnych, ani tym bardziej skracać. Wadą takiego rozwiązania jest wysoka cena, która jednak nie odstraszy osób, które rzeczywiście chcą szybko cieszyć się gotowym trawnikiem.

Trawa w rolkach Gdynia

Trawa w rolkach Gdynia to dość szeroki, jak na to rozwiązanie, wybór gatunków. Trzeba pamiętać, że w przeciwieństwie do standardowego zakładania trawnika ta metoda nie daje takich możliwości w wyborze używanych gatunków. Dla osób, które interesuje wyłącznie efekt końcowy nie jest to jednak problem.