Kwiaty i Ogród

Altany ogrodowe

Estetycznie wykonane, trwałe i łatwe do montażu altany ogrodowe, mogą znaleźć się na działce rekreacyjnej lub też na przydomowej posesji. To idealnie miejsca do wypoczynku.

Efektownie wyglądające altany ogrodowe, to konstrukcje, które mogą pełnić rolę elementów małej architektury, znajdujących się na przydomowej posesji, czy działce rekreacyjnej. Odpowiednio dobrany domek letniskowy może być wykonany z drewna iglastego. Domki z balików świerkowych, wyróżniają się wysoką jakością, co spełni oczekiwania, nawet najbardziej wymagających użytkowników. To konstrukcje, które pomieszczą kilka osób. Niewielkich rozmiarów domki ogrodowe, spełniają wszystkie rygorystyczne normy bezpieczeństwa energetycznego. Konstrukcje te wyróżniają się eleganckim wzornictwem, funkcjonalnością i wygodą w użytkowaniu. W przeciwieństwie do budynków murowanych, drewno tworzy we wnętrzu altanki specyficzny mikroklimat, a także wydziela charakterystyczny, bardzo przyjemny zapach. Drewniane altany ogrodowe, to doskonałe rozwiązanie dla alergików i astmatyków. Tego typu domki drewniane letniskowe, charakteryzuje się odpornością na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, w tym opadów, czy promieniowania UV.

Piękne, praktyczne i nowoczesne altany ogrodowe na działkę i przydomową posesję

Osoby zainteresowane posiadaniem takiej konstrukcji jak altanki ogrodowe, mogą skorzystać ze zróżnicowanej oferty renomowanych producentów. Znajdują się w niej konstrukcje ośmiokątne z jednym wejściem, ażurową podłogą, a także dachem, pokrytym papą, trzciną lub miedzią. Tego typu altanka ogrodowa może być zabezpieczona odpowiednio dobranym, estetycznie wyglądającym impregnatem w kolorze palisandru, mahoniu, sosny lub egzotycznego drewna teak. Poszukując większej altanki, można zdecydować się na domek, który posiada aż 21,8 metra kwadratowego powierzchni użytkowej, w skład której wchodzi jedno przestronne pomieszczenie zamknięte i taras. To konstrukcja z licznymi oknami i przestronnymi, dwuskrzydłowymi drzwiami. W sprzedaży internetowej i stacjonarnej dostępna jest również drewniana altanka działkowa typu zamkniętego i otwartego. To mniejszych rozmiarów, funkcjonalna konstrukcja, którą można połączyć z drewnianym mostem, a także postawić na solidnie wykonanym wzniesieniu, ułożonym z kamieni, piaskowca, czy innych materiałów.

Altanki są wyjątkowymi elementami architektury ogrodowej. To konstrukcje wykonane z trwałych i elegancko, prezentujących się balików drewnianych, pokrytych impregnatami w dowolnie wybranym kolorze.