Takie te...

Zabezpiecz swoją posiadłość!

Z pewnością budując swój dom, bądź kupując go zwracałeś uwagę na okolicę, bezpieczeństwo i podstawową kwestią było to, jakie zainstalować ogrodzenie. O ile kilkadziesiąt czy kilkanaście lat temu były to zwykłe płoty czy bramy, to dziś technologia pomogła rozwinąć branżę ogrodzeniową. Możemy już bez problemu dostać bramę zamykaną na pilota, której da nam poczucie bezpieczeństwa, czy nawet zwykły szlaban. W poniższym artykule zaprezentujemy Ci sposoby jak zabezpieczyć swoją posesję, by Twoja rodzina czuła się spokojna.

Zapewnij rodzinie komfort

Systemy ogrodzeniowe w ostatnich latach przeszły ewolucję. W związku z bogaceniem się Polaków i coraz częstszą migracją na wieś oraz rozwojem budownictwa pojawiły się systemy, które znacznie ograniczają możliwość włamania się na posesje i zwiększają nasze bezpieczeństwo. W dodatku rynek jest tak bogaty, że nie jesteśmy już skazani na zwykłą siatkę plecioną lecz możemy zainwestować w takie rozwiązania jak napędy do bram garażowych, bram skrzydłowych czy nawet już rolet otwieranych za pomocą przycisku pilota. Istnieją również ogrodzenia posesyjne, które charakteryzuje prostota montażu, oraz przede wszystkim dobra cena. Jest to częste rozwiązanie stosowane przez właścicieli posesji, jak i obiektów sportowych czy handlowych. Również powstały rozwiązania dla przemysłu w postaci ogrodzeń przemysłowych, które zabezpieczą nasze firmy; można je stworzyć wg własnej wizji, aczkolwiek producenci starają się być elastyczni dla swoich klientów i oferują gotowe rozwiązania.
Choć niektóre rozwiązania jak bramy na pilota były stosowane już kilkanaście lat temu, to jednak nie było to na kieszeń każdego Polaka. Dziś w związku z wielością produktów na rynku można zastosować jeden z typów ogrodzeń, które wymieniliśmy wyżej bez odczucia uderzenia po kieszeni.

Nie wiesz gdzie kupić system ogrodzeniowy? Siatmet przychodzi z pomocą

O ile rynek jest bardzo bogaty w produkty, to jednak w większości najwięksi producenci mają bardzo zawyżone ceny za swoje usługi – środki, które przeznaczają na reklamę w TV czy internecie mają swoje odzwierciedlenie w cenach. Nie stać Cię na horrendalnie drogie produkty? Siatmet.pl przychodzi do Ciebie z pomocą! W naszej ofercie znajdziesz dowolne rozwiązania, które zabezpieczą Twoje terytorium. Jako producent siatek ogrodzeniowych mamy ogromne doświadczenie w zabezpieczaniu posesji przez dzikami, czy lisami, które mogą nam przynieść niemałe szkody.

Cena takiej siatki to koszt od 90 do 330 zł, co jest bardzo dobrą ceną. Ponadto dysponujemy bramami i furtkami, które są wypełnione panelem bądź profilem, jak również 8 napędów przesuwnych; ich technologia jest bardzo zaawansowana, a cena jest jak najbardziej korzystna. Systemy ogrodzeniowe, których jesteśmy producentem charakteryzują się dużą jakością materiałów: od paneli 3D i 2D po bramy wszelkiego typu

W naszej ofercie pojawiają się również ogrodzenia/balustrady, które realizujemy na specjalnie życzenie klienta. Ważną informacją jest to, że posiadamy w swojej ofercie również outlet, dzięki któremu możesz “wyhaczyć” okazje i nabyć wyjątkowe produkty po bardzo dobrych cenach.

Jesteśmy bardzo elastyczni i wszelkie produkty staramy się dopasować do Państwa gustów. Istnieje możliwość dopasowania koloru bram do zachcianki klienta. Mieszkasz w Warszawie? Idealnie! Nasza firma jest zlokalizowana w Nowym Koniku, 10 km od Warszawy, dzięki czemu masz możliwość odwiedzenia nas i podjęcia współpracy, na którą jesteśmy bardzo otwarci.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta – Siatmet jest producentem, a więc będziesz mieć możliwość konsultowania z nami swoich zakupów; oferujemy swoje wsparcie na każdym etapie! Jesteśmy otwarci na współpracę nie tylko z klientem indywidualnym, lecz również z instytucjami, jak i z klientem biznesowym. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i do kontaktu przez specjalny formularz!