Takie te...

Co warto wiedzieć o grze Duży Lotek?

Gra Duży Lotek to jedna z bardziej znanych gier oferowanych w ramach gier liczbowych Totalizatora Sportowego. Dzięki niej możliwe jest wygranie nawet kilkunastu milinów złotych pod warunkiem zaistnienia długiej kumulacji. Co warto wiedzieć o dzisiejszych zasadach Dużego Lotka?

 

Obecnie gra Duży Lotek nazywa się Lotto. Oprócz standardowej gry w ramach której konieczne jest wybranie sześciu liczb, możliwa jest także opcja gry systemowej, dzięki której można wytypować większą liczbę numerów. Taki kupon jest jednak odpowiednio droższy, dlatego wielu graczy woli zakupić kilka standardowych zakładów. Dodatkowo oprócz standardowej gry można wybrać opcję Plus. Umożliwia ona wzięcie udziału w dodatkowym losowaniu o milion złotych.
W przypadku gry lotto wyniki losowania można znaleźć zarówno na stronach internetowych, jak i w punkcie sprzedaży zakładów. Warto pamiętać, że można również oglądać przebieg każdego losowania w internecie. Wtedy wyniki pokazywane są na bieżąco. Zazwyczaj jednak aby dowiedzieć się, czy padła główna wygrana, konieczne jest odczekanie, często nawet do następnego dnia.